[Spółka Celowa] FEVER Sp. z o.o.

Ocena emitenta
SPV
Odsetki 12% rocznie

FEVER Sp. z o.o.  została powołana jako spółka celowa do pozyskania środków finansowych na zakończenie II fazy badań klinicznych prowadzonych przez HELIX BIOPHARMA Corp.

[Spółka Celowa] PLANET Sp. z o.o. BIG Sp. K.

Ocena emitenta
SPV
Odsetki 6-7% rocznie

PLANET Sp. z o.o. BIG Sp. K. jest spółką celową, powołaną do budowy obiektów hotelowych oraz administrowania nimi.

[StartUp] IV Development Sp. z o.o.

Ocena emitenta
StartUp
Odsetki 8% rocznie

IV Development jest spółką inwestycyjną działającą w branży nieruchomości. Naszą specjalnością jest krótko i średnioterminowe finansowanie przedsięwzięć nieruchomościowych.

Pariter Sp. z o.o.

Ocena emitenta
B
Odsetki 8% rocznie

PARITER Sp. z o.o. zajmuje się produkcją rolną, a także hurtowym handlem zbożem i produktami rolnymi w kraju i za granicą.

GREENLAND GROUP Sp. z o.o.

Ocena emitenta
D
Odsetki 6.8-7.3% rocznie

Greenland Group Sp. z o.o. jest krajowym dystrybutorem sprzętu sportowego klasy Premium, czołowych światowych producentów, głównie nart i rowerów oraz akcesoriów sportowych, należy do liderów w tej branży w Polsce.

[StartUp] E-BRAND HERO sp. z o.o.

Ocena emitenta
StartUp
Odsetki 8-10% rocznie

E-BRAND HERO sp. z o.o. specjalizuje się we wprowadzaniu produktów konsumenckich na europejskie rynki dystrybucji i sprzedaży bezpośredniej z wykorzystaniem technik brand-commerce oraz reklamy precyzyjnie namierzającej internautów skłonnych do zakupu danego urządzenia

COFFED Biuro Doradczo-Handlowe

Ocena emitenta
C
Odsetki 6% rocznie

COFFED Biuro Handlowo-Doradcze zajmuje się naprawą, serwisem i konserwacją pieców do palenia kawy. Ponadto zaprojektowała i wdrożyła do produkcji piece własnej konstrukcji, cieszące się dużym uznaniem wśród odbiorców.

ROGOWSKI EXPORT–IMPORT Stanisław Rogowski

Ocena emitenta
B
Odsetki 7-8% rocznie

Firma ROGOWSKI EXPORT – IMPORT Stanisław Rogowski prowadzi działalność polegającą na pośrednictwie w obrocie mięsem i produktami mięsnymi.

P. W. MEDEX Sp. z o.o. Sp. K.

Ocena emitenta
C
Odsetki 6.25-8% rocznie

Firma rodzinna założona w 1990 r. w Krakowie, początkowo jako spółka cywilna MEDEX, która rozpoczęła działalność handlową w zakresie sprzedaży materiałów i środków opatrunkowych dla placówek służby zdrowia. Obecnie Spółka działa na zasadzie dystrybucji w 12 województwach w Polsce w oparciu o własny zespół handlowców oraz umowy partnerskie zawarte ze sklepami medycznymi, aptekami, Domami Pomocy Społecznej, ZOL, NZOZ.

Mróz S.A.

Ocena emitenta
D
Odsetki 6-6.5% rocznie

Mróz  S.A. i spółki skupione wokół firmy stanowią jedną z czołowych grup przedsiębiorstw przemysłu rolnego w Polsce. Kiedyś nasz personel ograniczał się do kilkorga pracowników, dzisiaj pracuje z nami ponad 1500 osób. Większość z nich znamy, ponieważ zatrudnialiśmy ich osobiście.

[StartUp] My Płacimy Sp. z o.o.

Ocena emitenta
StartUp
Odsetki 8-10% rocznie

Spółka My Płacimy świadczy usługę odroczonego terminu płatności na zakupy B2B w Internecie.

INPROEL-3 sp. z o.o.

Ocena emitenta
C
Odsetki 6.5-10% rocznie

Firma działa w zakresie produkcji i sprzedaży elektrycznych urządzeń grzewczych, jest największym polskim producentem ekologicznych i energooszczędnych pieców akumulacyjnych z dynamicznym rozładowaniem oraz innych urządzeń jak piece akumulacyjne statyczne, kurtyny powietrza, grzejniki z atestem przeciwwybuchowym oraz pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej.

Barok Polska Sp. z o.o.

Ocena emitenta
C
Odsetki 6.25% rocznie

Specjalizujemy się głównie w wentylacji, klimatyzacji, ogrzewaniu, chłodnictwie i wod-kan. Doświadczona, kreatywna, średnio kilkudziesięcioosobowa załoga wsparta grupą pracowników o dużym doświadczeniu zawodowym jest źródłem dynamicznego rozwoju firmy.

MEGA Sp. z o.o.

Ocena emitenta
B

MEGA Sp. z o.o. istnieje od 2001 roku i specjalizuje się w zakresie działalności eksportowej i importowej oraz dystrybucji towarów przemysłowych, w szczególności izolacji termicznych. Od 2009 roku głównymi produktami będącymi przedmiotem działalności są innowacyjne produkty nanotechnologiczne, które sprzedajemy w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej.

2.500  Zobacz więcej

Paweł Kijak S-Auto

Ocena emitenta
D
Odsetki 6.5-7.5% rocznie

Firma działa w branży motoryzacyjnej, w zakresie sprzedaży i dystrybucji części samochodowych do wszystkich marek samochodów.  W ofercie posiadamy części i akcesoria większości wiodących producentów  podzespołów samochodowych. Ponadto oferujemy narzędzia i wyposażenie warsztatów samochodowych.

Roja sp. z o.o.

Ocena emitenta
D
Odsetki 6-7% rocznie

Działalność Spółki jest ukierunkowana na przynoszenie korzyści udziałowcom. Spółka zakończyła już przyjęty przez Marszałka Województwa Łódzkiego Plan Dochodzenia Do Uznania. Realizacja opracowanego planu pozwoliła na spełnienie przez wstępnie uznaną grupę producentów owoców, warunków niezbędnych do uzyskania statusu uznanej organizacji producentów owoców.

Meest Polska Sp. z o.o.

Ocena emitenta
B
Odsetki 6-8% rocznie

Firma jest operatorem pocztowym, który świadczy usługi logistyki e – commerce dla nadawców zarówno prywatnych (przesyłki C2C) jak i biznesowych (przesyłki B2C). Meest Polska Sp. z o.o. jest liderem w Polsce na rynku  sprzedaży transgranicznej dla odbiorców zagranicznych.

Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o.

Ocena emitenta
C
Odsetki 6.5% rocznie

Firma Aerogels Poland Nanotechnology Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych produktów opartych o najnowocześniejsze izolacje termiczne wyprodukowane w procesie nanotechnologicznym. Spółka APN jest wyłącznym w Polsce przedstawicielem i dystrybutorem produktów amerykańskiej firmy Aspen Aerogels Inc.

Zabezpieczony: Emisja Zamknięta Syngrapha sp. z o.o.

Ocena emitenta
A
Odsetki 7% rocznie

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Zabezpieczony: Emisja Zamknięta FENOMA sp. z o.o.

Ocena emitenta
D
Odsetki 6% rocznie

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Współpracujemy z najlepszymi

"Jedna z największych na świecie, miedzynarodowych wywiadowni gospodarczych dba o dobór i weryfikację firm na platformie."

"Niekwestionowany lider na rynku europejskim zajmujący się bezpiecznymi transferami pieniężnymi, działający od 2001 roku."