Pierwsza platforma
wekslowa w Polsce,

która umożliwia inwestowanie w rzetelne, polskie przedsiębiorstwa za pośrednictwem zakupu weksla. Jest to miejsce, gdzie bezpośrednio spotykają się osoby, które chcą efektywnie pomnażać swoje oszczędności oraz przedsiębiorstwa zainteresowane pozyskaniem kapitału.

BUDUJEMY LEPSZY
ŚWIAT FINANSÓW

Nasze nowoczesne technologie powodują, że Twoje pieniądze nie potrzebują pośredników. Dzięki czemu zarabiasz co najmniej kilka razy więcej.

Misja

Misją platformy Syngrapha jest tworzenie przyjaznego środowiska dla realizacji potrzeb inwestorów, którzy chcą efektywnie pomnażać swoje oszczędności oraz wszystkich prężnie działających firm, które chcą pozyskać kapitał na jeszcze szybszy rozwój.

"Syngrapha powstała z myślą o nowoczesnych inwestorach, którzy są zainteresowani efektywnym pomnażaniem swoich oszczędności. Wierzymy, że Polska może wyznaczać kierunki rozwoju na światowym rynku finansowym."

Przykłady ze świata

Największa platforma finansowa w Wielkiej Brytanii

Łączna wartość zainwestownych środków:
7 150 748 280 zł

Łączna liczba inwestorów:
51 088

Największa platforma finansowa w USA

Łączna wartość zainwestownych środków:
74 179 064 904 zł

Łączna liczba inwestorów:
421 771

Współpracujemy z najlepszymi

"Jedna z największych na świecie, miedzynarodowych wywiadowni gospodarczych dba o dobór i weryfikację firm na platformie."

"Niekwestionowany lider na rynku europejskim zajmujący się bezpiecznymi transferami pieniężnymi, działający od 2001 roku."